O nás

PROFILAS - HISTORIE A SOUČASNOST

Společnost Profilas působí na českém trhu od roku 2007, kdy zahájila výrobu v kladenské provozovně na jednom CNC laserovém centru.
V současné době je ve výrobních prostorách společnosti na Kladně nainstalováno pět CNC laserových center ADIGE pro zpracování plechů, trubek a profilů, CNC ohraňovací lis SafanDarley,  technologie pro výrobu závitů metodou FlowDrill, svařovací robotické pracoviště s robotem Fanuc a pracoviště pro výrobu menších svařovaných konstrukcí s vodou chlazeným MIG/MAG svařovacím zdrojem.

Skladové zásoby běžně i méně často používaných materiálů, zajištují velmi pružné pokrytí potřeb pro výrobu dlouhodobých i jednorázových zakázek pro zákazníky ze všech segmentů trhu..

Skladové a výrobní prostory firmy čítají celkem cca 2500 m2 ploch v halách obsluhovaných třemi mostovými jeřáby o nosnosti 2x 5t a 10t a třemi vysokozdvižnými vozíky o nosnosti 1,25 - 3 t. Velmi dobrá je i dostupnost pro kamionovou dopravu.

Pro naše zákazníky v kooperacích zajišťujeme i výrobu plechových dílů na vysekávacích lisech a povrchové úpravy galvanickým zinkováním a práškovým lakováním.